Top

Hakkımızda

Birleşim Rulman, 1990 yılına dayanan tarihi boyunca, geçmişinden aldığı gücü daima ileriye taşıyan bir şirket olmuştur. Endüstriyel alanlarda kullanılan malzemeleri, öncü ve yenilikçi yaklaşımlarla müşterilerinin hizmetine sunan Birleşim Rulman, bugün Türk rulman pazarında daha hızlı büyüyen, tercih edilen, saygın bir oyuncudur.

Dünyanın en büyük rulman distribütörlerinden biri olan Birleşim Rulman, 1990 yılından bu yana sektörünün lideridir. Globalleşen dünya şartlarında yenilikçi bakış açısını hiçbir zaman kaybetmeyen Birleşim Rulman, uluslararası partnerleri ile sürekli büyüme ve gelişme içindedir.

Birleşim Rulman, uzman ve yetkin insan gücüyle sektördeki en dinamik istihdamı yaratmaktadır ve aynı zamanda sektörün en geniş pazarlama ve satış kadrosuna sahiptir.

Birleşim Rulman Ltd, SKF rulmanlarının birçok birincilik ödülü almış sayılı distribütörlerindendir. Bilindiği gibi SKF, dünya üzerinde rakip tanımayan, halen yirminin üzerinde ülkede yüzü aşkın fabrikası bulunan global bir markadır.

Aynı zamanda, pek çok özelliği içerisinde barındıran ve Fransa menşeili SEDIS ve RECORD marka zincirlerinin de TÜRKİYE TEK YETKİLİ DİSTRİBÜTÖRÜDÜR.

Pnömatik konusunda bir dünya devi olan FESTO markasının Türkiye Yetkili Distribütörü olan Birleşim Rulman, gün geçtikçe sadece rulman konusunda değil, pnömatikde de uzmanlaşma sağladıklarını göstermektedir.

Misyonumuz

Sadece ürün satmak değil, uzun soluklu, istikrarlı işbirliktelikleri inşa etmek,

Kaliteyi yakalamak ve güven duyulan bir marka olmak için yaptığımız işi, en iyi şekilde ve en ahlaklı biçimde yapmayı kendimize misyon ediniyoruz. 

Vizyonumuz

Müşterilerimizin  memnuniyetini esas alarak gerçekleştirdiğimiz her işin daha sonraki işler için referans olmasını sağlamaktır.

Müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin ilk tercihi olmaktır.

Gelişen teknoloji ile birlikte müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayabilecek  ürünleri hizmetinize sunmaktır.

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Yönetim ve hizmet fonksiyonlarının etkin, verimli ve müşteri odaklı çalışmasını sağlamak üzere kurulmuş olan kalite yönetim sistemimiz, tüm firma çalışanlarının katılımı ve yönetimin desteğiyle toplam kalite yönetimi hedefine ulaşılmasında temel taş görevini üstlenmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetinin arttırılması öncelikli hedefimizdir.
Müşteri şikayetleri hedeflenen süreler içinde çözümdür.
Şikayetler ürün, süreç ve hizmetlerimizin gelişmesi için bir iletişim fırsatıdır.
Müşteri şikayetlerinin tekrarını önlemek, önemli hedefimizdir.

Müşteri Memnuniyeti

Çevre Politikamız

Çevresel değerlere karşı sorumluluğunun bilincinde bir firma olarak, gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmanın gereğine inanmaktadır. Buna istinaden; Çevre ve insan sağlığının korunmasını ön planda tutacak,Çevre politikasını tüm çalışanlarına aktaracak, herkes tarafından anlaşılması ve uygulanmasını sağlayacaktır.

Organizasyon Yapısı

Genel Müdür
Cengiz ÖZUZUN
cengiz.ozuzun@birlesimrulman.com.tr
 
Genel Müd. Yrd.
Nilgün ÖZUZUN
nilgun.ozuzun@birlesimrulman.com.tr
Genel Müd. Yrd.
Nilüfer ŞENER
nilufer.ozuzun@birlesimrulman.com.tr
 
Makine Mühendisi
Cansu ÖZUZUN
cansu.ozuzun@birlesimrulman.com.tr
Satış ve Pazarlama Uzm.
Ufuk KÖSEOĞLU
ufuk.koseoglu@birlesimrulman.com.tr
Makine Mühendisi
Ümit TOZMAN
umit.tozman@birlesimrulman.com.tr
 
Satış & Pazarlama
Ceyda Eski
ceyda.eski@birlesimrulman.com.tr
Satış & Pazarlama
Ümran DÜNDAR
umran.dundar@birlesimrulman.com.tr
 
Satınalma ve Ön Mhs.
Kübra BORAY
kubra.boray@birlesimrulman.com.tr

DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİMİZ